Tierra Verde Gel na nádobí s BIO citronovou silicí (1 l)

Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 5765
139 Kč
Tierra Verde Gel na nádobí s BIO citronovou silicí (1 l)
Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde

V Tierra Verde na to zase jednou kápli a gelu na nádobí vykoumali fungl novou recepturu! S mastnotou si poradí hned o 70 % účinněji než původní složení. Efektivitu gelu i bohatou pěnu mají na svědomí přírodní tenzidy, které si poradí i se zaschlými zbytky. Maximálně šetrné složení přitom udržuje přirozené pH pokožky, ruce tak při mytí neutrpí žádné trauma. Ba naopak. Přídavek rostlinného glycerolu je krásně zjemní a BIO silice ze sicilského citrónu je rozmazlí svěží vůní. Gel s přísnou certifikací Ecogarantie skvěle slouží i k omývání ovoce a zeleniny a v přírodě nedělá žádnou neplechu.

O 70 % vyšší odmašťovací síla

Převratná receptura se opírá o sílu nového rostlinného tenzidu, jehož sílu v Tierra Verde ještě znásobili. Jak? Přírodní sodnou sůl kyseliny lauroyl glutamové smíchali se sodnou solí lauryl sulfátu. Vzniklo mocné duo, které hustě pění a odmašťuje o 70 % účinněji než původní složení. Tak vznikl jeden z nejefektivnějších produktů svého druhu na trhu přírodní drogerie!

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí v rukou
Certifikáty: EcoGarantie
Co s obaly: Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na plast.
Hodnota pH: 5,5
Materiál obalu: Lahvička z certifikovaného PET
Objem: 1l
Podíl BIO rostlinných surovin: 0,3%
Podíl BIO surovin z celkového objemu: 100%
Podíl přírodních surovin: 99,9 %
Původ vůně: přírodní s certifikací pro použití v přírodní kosmetice IFRA
VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí.
Země původu: Vyrobeno v České republice.
Složení: O 70 % vyšší odmašťovací síla Převratná receptura se opírá o sílu nového rostlinného tenzidu, jehož sílu v Tierra Verde ještě znásobili. Jak? Přírodní sodnou sůl kyseliny lauroyl glutamové smíchali se sodnou solí lauryl sulfátu. Vzniklo mocné duo, které hustě pění a odmašťuje o 70 % účinněji než původní složení. Tak vznikl jeden z nejefektivnějších produktů svého druhu na trhu přírodní drogerie!