Hydrophil bambusový mezizubní kartáček (6 ks) - 0,40mm

Značka: Hydrophil

Mezizubní kartáčky z bambusu i pro nejmenší zubní mezery .

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 16047
119 Kč
Hydrophil bambusový mezizubní kartáček (6 ks) - 0,40mm
Značka: Hydrophil

Mezizubní kartáčky z bambusu i pro nejmenší zubní mezery od značky Hydrophil pro každodenní použití. S těmito kartáčky se nebudete muset bát smát, jelikož vyčistí i nejnedostupnější zubní mezery. Pro dokonalou zubní hygienu je vynikající pomocník .Kartáčky jsou ekologické, funkční a šetrné k přírodě. Rukojeť kartáčku je z bambusu a štětinky z jemňoučkého nylonu to celé zabalené v papírové recyklované krabičce. Ústní hygienu můžete doplnit i o přírodní zubní pasty a zubní kartáčky z naší nabídky. 

Kdo za tím stojí?

Za značkou Hydrophil stojí 3 kluci z Hamburku. Všechno to začalo blogem o vodě, kde kluci radili, jak se o vodu starat, jelikož bez vody není život. To je dovedlo k myšlence vyvíjet produkty, které jsou nejen veganské , ale také šetrné k vodě = vyráběné s minimem vody a s minimálním znečištěním.

-používají pouze čistě přírodní materiály, které je možné recyklovat nebo zkompostovat bez nebezpečí pro pitnou nebo spodní vodu(a to včetně barev bez minerálních olejů a dodané umělé chemie)

-své výrobky nechávají vyrábět v čínském Lishui, kde jezdí každý rok pravidelně na kontrolu. Ano jsou vyráběny v Číně, ale zodpovědně při férových pracovních podmínkách. 


 

Zakladatelé Hydrophil jsou 3 kamarádi z Hamburku se stejnými zájmy.
Začali psaním blogu o vodě - udržitelné využívání vody, konflikty o zdrojovou vodu atd..
Z toho v roce 2013 vznikla myšlenka vyrábění udržitelných hygienických produktů.
Jejich vize je: spotřebovat a znečistit co nejméně vody při výrobě.
Vše je veganské a netestováno na zvířatech.
Kluci z Hydrophil ví, že bez vody by nebyl život!