Éterické oleje a vůně do bytu

Provoňte si svůj domov nebo kancelář s přírodními esenciálními oleji s různými účinky na zdraví a psychiku podle druhu. Široké spektrum využití.

Bio silice pomeranč osvěží, povzbudí a zharmonizuje. Je vhodný při horečce, nechutenství.

Bio silice eukalyptus hlavní olej pro léčbu dýchacích cest. Pomáhá odkašlávání, ulevuje při zánětech dutin, hrtanu a bronchitidě. Ničí choroboplodné zárodky ve vzduchu a neutralizuje pachy. Zažene únavu a zlepší soustředění, uchlácholí namožené svaly i klouby

Bio silice tea tree -   posiluje nervový systém, podporuje koncentraci a pomáhá při únavě těla i mysli. Působí při infekcích horních cest dýchacích. Silně antiseptický, používá se k ošetření drobných ran a zánětů kůže. Pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech.

Bio silice citronová tráva - zlepšuje duševní zdraví, náladu, zklidňuje nervový systém a podporuje spánek. Patří také k nejsilnějším přírodním repelentům a umí neutralizovat nepříjemné pachy.

 Bio silice levandule - patří mezi nejpoužívanější silice. Má výrazné hojivé účinky, snižuje krevní tlak a je účinná proti molům. Výborná na uklidnění po náročném dni. Zrelaxuje, rozpustí vnitřní napětí a mysl úžasně ukolíbá před spaním.